Copywritingiem zajmuję się od 2010 roku. Początkowo pisanie traktowałam jako dodatkowe zajęcie (poza pracą etatową). Z czasem nawiązywałam współpracę z kolejnymi agencjami realizując teksty różnych rodzajów (precle, artykuły zapleczowe, treści na blogi, opisy do katalogów, opisy produktów, teksty na strony firmowe) i szlifując swój warsztat.

W 2014 roku zdecydowałam się  na zmianę swojego stylu pracy. Od tego czasu jestem copywriterem-freelancerem realizującym zlecenia dla Klientów działających w różnych branżach. Piszę poradniki, teksty ofertowe i blogowe, artykuły sponsorowane, opisy produktów dla sklepów internetowych oraz inne treści (z moimi przykładowymi pracami możesz zapoznać się w PORFOLIO copywritera).

Pisanie jest dla mnie pasją, którą przekułam w pracę. Nie dorabiam na pisaniu po godzinach, dlatego każdy projekt traktuję poważnie dostosowując się do wymogów Klienta. Posiadam odpowiedni warsztat (wykształcenie dziennikarskie), cały czas staram się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę. Stawiam na połączenie wartości merytorycznych czerpanych z wieku różnych źródeł z lekką formą tekstu przyjemną dla odbiorcy.

Chcesz bliżej poznać moje zawodowe możliwości? Zapraszam do kontaktu:

kontakt@copywriter-joanna.pl